ابزار وبمستر


 سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند

جستجوی الکترونیک
(جستجوی پیشرفته و انتخاب تـفاهم محور)
+
آشــنایی ســنّـتی
( ارتـبـاط سالم ، مـطـمـئـن و خـانـواده مـحـور)


کاربر گرامی! همانطور که میدانید سامانه ازدواج الکتروسنّتی پیوند تنها سایت خیریه و واقعاً رایگان همسریابی و ازدواج در ایران میباشد که به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و علاوه بر ثبت نام رایگان، تمامی امکانات سایت از جمله امکان ارسال نامه و گفتگوی آنلاین  کاملا رایگان می باشد و نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت ندارد!ثبت نام در سامانه همسان يابي و ازدواج الكتروسنتي پيوند

لازم به ذكر است كه درهنگام ثبت نام افراد در سامانه پیوند، به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد ، شامل نام و نام خانوادگي ، شماره ملي و يا آدرس و شماره تماس اخذ نميگردد، لذا هويت افراد تا زماني كه خود آنها اراده نمايند مخفي خواهد ماند.
پرواضح است كه در گام نخست آشنايي درجامعه مجازي پيوند (يعني بررسي پروفايل و درصورت لزوم كمي صحبت و سوال و جواب) هيچ ضرورتي هم براي افشاي هويت فردي وجود ندارد بلكه آنچه اهميت دارد صداقت و صراحت در بيان خصوصيات فردي (خصوصيات ظاهري ، شغل ، تحصيلات ، وضعيت مالي) ، خصوصيات رفتاري ، شخصيت و طرز فكر، اعتقادات و نگرش در مسائل مختلف و همچنين خواسته ها و انتظارات متقابل زوجين در موضوعات مختلف و بررسي و ارزيابي ميزان كفويت و تناسبات في مابين مي باشد ، نه اينكه فرضا نام و نام خانوادگي خانم، زهرا محمدي است يا فاطمه حسيني!  بديهي است كه در مراحل بعدي آشنايي (ديدار خانوادگي)‌ ميتوانيد هويت خود را براي فرد منتخب خويش بازگو نماييد.
براي آگاهي از راهكار و نحوه صحيح آشنايي ( الگوي خواستگاري و ازدواج الكتروسنتي)   به بخش مقالات و كتابخانه سايت پيوند مراجعه فرماييد.


فرم ثبت نام

نكته1: نام كاربري خود را طوري انتخاب كنيد كه قبلا ثبت نشده و غيرتكراري باشد. استفاده از اعداد و خط تيره -  در نام کاربري بلامانع است.
نكته2: به منظور جلوگيري از هرگونه سوء‌ استفاده احتمالي، نام كاربري نبايد شامل شماره تلفن همراه باشد، درغير اين صورت اكانت كاربري شما حذف ميگردد. لازم به ذكر است با توجه به كاملا رايگان بودن سامانه پيوند، در مواقع لزوم از طريق ارسال پيام خصوصي  ميتوانيد شماره تماس خود را در اختيار فرد منتخب خويش قرار دهيد.


   با حروف انگليسي

  تركيبي از عدد و حروف

نكته3: بخاطر داشته باشيد بعد از اتمام ثبت نام و در مراجعات بعدي شما به سايت پيوند، با همين نام کاربري و پسوردي که هم اکنون انتخاب ميکنيد وارد سايت خواهيد شد. پس بنابراين حتما نام کاربري و پسورد خود را در جايي يادداشت کنيد تا فراموش نشود.نكته4: آدرس ايميل شما به سايرين نمايش داده نميشود، فقط جهت اطلاع رساني از دريافت نامه جديد و يا در مواقع فراموشي كلمه عبور، براي ارسال مجدد نام کاربري و پسورد كارايي دارد.
با اين وجود اگر آدرس ايميل نداريد، مشکلي نيست و ميتوانيد يک آدرس ايميل غير واقعي درج نماييد. مثلا: نام کاربري@ پيوند دات کام (البته بصورت انگليسي) بدين صورت: Zahra110@Peyvand.com


   

 
 

Copyright  2009 - 2017   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII