ابزار وبمستر


فرم ثبت نام سايت پيوند

نام كاربري صحيح نميباشد.
لطفاً نام كاربري ديگري درج نماييد.
آدرس ايميل صحيح نميباشد.
لطفاً آدرس ايميل ديگري درج نماييد.
رمز عبور صحيح نميباشد.
لطفاً رمز عبور صحيح را درج نماييد.
اين آدرس ايميل قبلاً ثبت شده و تكراري ميباشد.
لطفاً آدرس ايميل ديگري انتخاب فرماييد.
سال تولد صحيح نميباشد.

نكته1: نام کاربری خود را طوری انتخاب کنید که قبلا ثبت نشده و غیرتکراری باشد. استفاده از اعداد و خط تیره - و حروف انگلیسی در نام کاربری بلامانع است.
نكته2: به منظور جلوگيري از هرگونه سوء‌ استفاده احتمالي، نام كاربري نبايد شامل شماره تلفن همراه باشد، درغير اين صورت اكانت كاربري شما حذف ميگردد. لازم به ذكر است با توجه به كاملا رايگان بودن سامانه پيوند، در مواقع لزوم از طريق ارسال پيام خصوصي  ميتوانيد شماره تماس خود را در اختيار فرد منتخب خويش قرار دهيد.


   عدد و یا حروف انگلیسی

  تركيبي از عدد و حروف

نكته3: بخاطر داشته باشيد بعد از اتمام ثبت نام و در مراجعات بعدي شما به سايت پيوند، با همين نام کاربري و پسوردي که هم اکنون انتخاب ميکنيد وارد سايت خواهيد شد. پس بنابراين حتما نام کاربري و پسورد خود را در جايي يادداشت کنيد تا فراموش نشود.نكته4: آدرس ایمیل شما به سایرین نمایش داده نمیشود، فقط جهت اطلاع رسانی از دریافت نامه جدید و یا در مواقع فراموشی کلمه عبور، برای ارسال مجدد نام کاربری و پسورد کارایی دارد.
با این وجود اگر آدرس ایمیل ندارید، مشکلی نیست، میتوانید یک آدرس ایمیل غیر واقعی درج نمایید. مثلا: نام کاربری@ پیوند دات کام (البته بصورت انگلیسی) بدین صورت: Zahra110@Peyvand.com


   

 
 
 

Copyright  2009 - 2017   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII